Zobacz więcej!

lek.dent. Magda Brona-Teżyk

lek.dent.Paulina Maj

stomatolog

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

lek.dent. Magda Brona-Teżyk

stomatolog

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

własciciel

Poznaj nasz zespół

 

dentysta, pogotowie 24

Witaj w naszym Centrum Medycznym

 

 

Miejsce to powstało z zamiłowania do stomatologii i medycyny estetycznej. Do niesienia pomocy w sytuacjach bólowych oraz stworzenia miejsca kojarzącego się z bezpieczeństwem i zaufaniem, tak byśmy mogli w pełni starać się zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Stosujemy leczenie oparte na interdyscyplinarnej współpracy, tak byś cieszył się w pełni nie tylko zdrowym uśmiechem, ale pełnią zdrowia. 

 

Mieścimy się w Różynach ul.Jesionowa 2 (20 min od Trójmiasta, 7 min od Pruszcza Gdańskiego czy 15 min od Tczewa). W obrębie naszego Centrum Medycznego dysponujemy parkingiem dla pacjentów, tak byś mógł komfortowo i bez stresu zaparkować. 

 

Miejsce stworzone jest z myślą zarówno o najmłodszych pacjentach, jak i tych starszych. Przywiązujemy wagę do tego, byś czuł się u nas jak w domu.

 

Pozdrawiamy, 

Zespół HomeClinic

Radiowizjografia

 

Dysponujemy radiowizjografią dbając o to by skrócić czas leczenia poprzez wykonywanie zdjęć na miejscu w naszym Centrum Medycznym. 

Konsultacje lekarskie

 

Zarówno odnośnie medycyny estetycznej, jak stomatologii w tym, konsultacja odnośnie krótkich wędzidełek języka zarówno u niemowląt jak i starszych dzieci. 

Zabiegi

 

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki i medycyny estetycznej.

O nas

lek.dent. Paulina Maj

© 2017 created with webwavecms.com

Resjestracja on line: homeclinic.rozyny@gmail.com

 

Rejestracja telefoniczna:

+48 885 45 45 34

+48 693 25 11 08