lek.dent. Magda Brona-Teżyk

stomatolog

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

właściciel

 

Ukończyła studia na wydziale lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz dentysta w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz Asystent w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Zamiłowaniem i oddaniem leczy zarówno najmłodszych pacjentów, jak i tych starszych. Od wielu lat zajmuje się konsultacjami i zabiegami podcinania wędzidełek języka u niemowląt.

 

Leczenie pacjentów poszerza o medycynę estetyczną z zakresu zatrzymania oznak starzenia poprzez wykonywanie zabiegów przy użyciu botoxu, kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej z osocza bogatopłytkowego i preparatów kwasu hialuronowego, jak również lipolizy iniekcyjnej, stosowanie Nici PDO.

Podchodzi do pacjenta interdyscyplinarnie, tak by leczyć wg najnowszej wiedzy medycznej.  Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Medycyną Estetyczną wspomaga wiele trójmiejskich gabinetów.

Swoją wiedzę  poszerza i udoskonala poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami, dzięki którym leczy z zastosowaniem  nowoczesnej wiedzy medycznej. 

Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami.  Płynnie włada językiem angielskim.

lek.dent. Paulina Maj

stomatolog

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

 

 

Ukończyła studia na wydziale lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji oraz protetyki nieustannie poszerzając swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w  kursach i szkoleniach. Komfort i dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia jest dla niej priorytetem.
 
Leczenie pacjentów poszerza o medycynę estetyczną z zakresu zatrzymania oznak starzenia. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach oraz cały czas doszkala się biorąc udział w kursach potwierdzonych certyfikatami.
W wolnym czasie uwielbia podróżować oraz relaksować się przy dobrej lekturze.
Płynnie włada językiem angielskim.
 
 
 

 

lek.dent. Magda Brona-Teżyk

Poznaj naszych lekarzy

lek.dent. Paulina Maj

© 2017 created with webwavecms.com

Resjestracja on line: homeclinic.rozyny@gmail.com

 

Rejestracja telefoniczna:

+48 885 45 45 34

+48 693 25 11 08